Tunniplaan


SOLFEDŽO JA MUUSIKALOO TUNNIPLAAN  

         SOLFEDŽO

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

1. KLASS

13.45- 14.30

 

13.45-14.30

 

Ali Salem Abo, Katrin Tilga,

 Mati Elmar Madisson,

Kristofer Timmer,

Eliisabet Kask, 

Heigo Havam

2. KLASS

 

15.30-16.15

 

15.25-16.10

Uko Nugis, Gregor Randmäe

Ellerin Rõõmusaar, Lisette Ind,

                               Sandra Lääts,

Riti Kiveste, Ander Lumijõe,

Henri Tõnismäe

3. KLASS

 

14.45-15.30

 

16.15- 17.00

                 Kristelle Saks

       Marianne Madisson

         Lisandra Ojamets,

             Miia Mäesalu

    Getri Guljajev, 

     Mirjam Rahuoja

Seren Rohtla

Heidy Mõttus

4.KLASS

 

16.45-17.30

 

17.05-17.50

 

               Muusikalugu

17.35- 18.20

 

 

  Annabel Pärn

Endrik Sutt 

Lisette- Aliine Ots

 

 

5.KLASS

14.35-15.20

 

14.35-15.20

 

                 Muusikalugu

15.25-16.10

 

 

 

               Pert Nikolajev,

   Timmu Salumägi,

Karolin Sumre

 

 

6. KLASS

16.15-17.00

17.35-18.20

 

 

         

             Muusikalugu

15.25-16.10

 

 

Andra Ailjama,

Lisandra Jürimäe,

Mariandra Rõõmusaar

Lizette Vilbas, Rubin Mäe

 

4. KLASS (ÜLDÕPE)

 

 

17.05-17.50

 

                   Mia Saar,

Elis Hunt

 

 

 

5. KLASS (ÜLDÕPE)

 

 

15.25-16.10

 

 

Sander Lossmann

 

 

 

6. KLASS (ÜLDÕPE)

 

 

 

14.35- 15.20

 

Laura- Liisa Vooremäe

 

 

 

7. KLASS (ÜLDÕPE)

15.25-16.10

 

 

 

       Liisbet Jürimäe,

Rando Kullamaa,

Ly Koitla

 

 

 

KUNSTIERIALA TUNNIPLAAN 2021/2022

ESMASPÄEV

KLASS

ÕPPEAINE

ÕPETAJA

RUUM

14.00- 15.30

1. klass 

MAAL

Õp. Maria Elise

 

15.30- 17.00

1. klass

JOONISTAMINE

Õp. Maris

 

14.00- 15.30

2. klass

MAAL

Õp. Maria Elise

 

15.30- 17.00

2. klass

JOONISTAMINE

Õp. Maris

 

15.30- 17.00

3. klass

MAAL

Õp. Maria Elise

 

15.30- 17.00

4. klass

MAAL

Õp. Maria Elise

 

17.00- 18.00

VALIKAINE

DIGIKUNST

Õp. Maria Elise

 

18.00- 21.00

 

TÄISKASVANUTE KERAAMIKA

Õp. Maris

 

 

TEISIPÄEV

KLASS

ÕPPEAINE

ÕPETAJA

RUUM

14.00- 15.30

1. klass 

VORMIÕPETUS/

KOMPOSITSIOON

Õp. Maria Elise

 

15.30- 16.15

1. klass

KUNSTILUGU

Õp. Maris

 

14.00-15.30

2. klass                 

VORMIÕPETUS/

KOMPOSITSIOON

Õp. Maria Elise

 

15.30- 16.15

2. klass

KUNSTILUGU

Õp. Maris

 

15.30-17.00

3. klass

VORMIÕPETUS/

KOMPOSITSIOON

Õp. Maria Elise

 

14.30-15.15

4. klass

KUNSTILUGU

Õp. Maris

 

15.30-17.00

4. klass

VORMIÕPETUS/

KOMPOSITSIOON

Õp. Maria Elise

 

 

KOLMPÄEV

KLASS

ÕPPEAINE

ÕPETAJA

RUUM

14.00-15.30

EELKLASS

KUNST

Õp. Maris

 

15.30- 17.30

VALIK

KERAAMIKA

Õp. Maris

 

 

NELJAPÄEV

KLASS

ÕPPEAINE

ÕPETAJA

RUUM

14.30-15.15

3. klass

KUNSTILUGU

Õp. Maris

 

15.15- 16.45

3. klass

JOONISTAMINE

Õp. Maris

 

15.15- 16.45

4. klass

JOONISTAMINE

Õp. Maris

 

16.45

VALIK

ABSTRAKTNE MAALIMINE

Õp. Maris